Alchymie Výživy

„S Danielem jsme pracovali na mých úplně prvních webových stránkách. Jeho přístup byl velice profesionální, dokázal mě vést celým, pro mě ne snadným, procesem, jen díky němu dává celý koncept smysl. Zpracoval celou mou značku od loga, přes barvy až po konečný vzhled. Pokud hledáte profesionální a komplexní přístup, začněte spolupracovat právě s ním.“

Dagmar Nekolová, Alchymie Výživy

Spolupráce
Dagmar Nekolová je výživová specialistka na volné noze. Její vizuální identitu jsem připravoval na zelené louce od loga přes kompletní vizuální identitu včetně šablon na sociální sítě, až po rozsáhlou webovou prezentaci.

Výzva
Ve většině případů působí konkurence v oblasti výživového poradenství zastarale nebo uměle. Dagmar pod názvem Alchymie Výživy potřebovala vyjádřit, že není poradcem kterému jde hlavně o prodej výživových produktů, naopak její know-how spočívá v pomoci druhým k novým a dlouhodobým návykům skrze správné stravování a životní změny.

Výsledek
Čerstvý a nezaměnitelný vizuální styl v citlivém pojetí odráží hodnoty jejího podnikání a dává velký prostor pro další práci se značkou a její následný rozvoj.

Ukázka reference Alchymie Výživy
další práce

Máte odvahu na změnu?

Nechcete spolupracovat s agenturou? Pak jste na správném místě. Vydáme se společně na vaši novou cestu.

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.