Cheecup

„Daniel pro nás stvořil novou firemní identitu, logo a web, vše s neuvěřitelným citem pro naše potřeby a detail. Ve své práci je precizní, snaží se vyjít vstříc všem požadavkům, ale zároveň zkušeně a upřímně poradit, co bude pro značku fungovat nejlépe. Na jeho přístupu si nejvíc cením schopnosti vhledu, naprostému porozumění klienta a spolehlivosti. S Danielem je radost komunikovat a těším se na na naši další spolupráci!“

Martina Veselá – Manažerka
Cheecup

Spolupráce
Po více jak 11letech úspěšného fungování mi majitel Podolské Kavárny Cheecup svěřil do rukou kompletní redesign svojí značky a společně s manažerkou jsme vytvořili koncept, jak vizuálně co nejvíce podpořit kvalitu nabízených dobrot.

Výzva
Kavárna měla velmi zastaralý vizuální styl, tudíž bylo potřeba citlivě redesignovat logo, upravit odstín firemních barev a přidat správné doplňkové prvky na podporu celkového dojmu.

Výsledek
Při tvorbě loga a vizuálního stylu jsem se shodli na první dobrou a výsledkem je sjednocení všech prvků od vizitek, přes značení provozovny až po cenovky k produktům. Součástí zakázky byla mimo jiné i dodávka šablon jak pracovat s typografií a celkovou kompozicí při propagaci značky.

Ukázka reference kavárna Cheecup
další práce

Máte odvahu na změnu?

Nechcete spolupracovat s agenturou? Pak jste na správném místě. Vydáme se společně na vaši novou cestu.

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.