Valxon

„Daniel pro nás navrhoval firemní identitu, nové webové stránky a dále s námi spolupracuje na rozšiřování vizuálních podkladů. V průběhu realizací aktivně komunikuje, přichází s nápady, přemýšlí nad jednotlivými požadavky a poskytuje kvalitní výstupy. Zároveň je schopen vždy rozvážně přistupovat k naší zpětné vazbě a dále upravovat řešení k naší spokojenosti při současném zachování funkčnosti návrhů jako celků.“

Jiří Valena, CEO Valxon

Spolupráce
V případě poměrně mladé společnosti Valxon, působící v oblasti B2B zabývající se výrobou a vývojem propagačních materiálů na míru, jsem připravil kompletní redesign vizuální identity, nového webu a propagace směrem k veřejnosti a k zákazníkům.

Výzva
Logo a celý vizuální styl měl být, vzhledem k velké míře sub dodavatelů, do určité míry neutrální avšak v moři konkurence výrazný a snadno odlišitelný.

Díky hloubkovému workshopu jsme zjistili kam ve vizuální komunikaci směřovat pozornost, kdo je vlastně cílová skupina a co je hlavní poselství společnosti.

Výsledek
Díky přehlednému, poutavému a hlavně funkčnímu grafickému systému dokáže nyní společnost samostatně pracovat s jednotlivými prvky vizuální identity kompletně inhouse.

Ukázka reference Valxon
další práce

Máte odvahu na změnu?

Nechcete spolupracovat s agenturou? Pak jste na správném místě. Vydáme se společně na vaši novou cestu.

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.