Logo a vizuální identita

Poptejte novou identitu

Nechte vaše materiály promluvit stejnou řečí, jako mluvíte na vaše zákazníky. Vezmeme to od základu – vytvořím vám nové logo, navrhnu barvy, písmo a jednotlivé prvky vizuální identity. To vše na ukázkových materiálech, abyste viděli, jak to funguje dohromady.

jak budeme tvořit vaši novou identitu?
start

Poznávám vás na úvodním workshopu

Budu se hodně ptát. Na to kdo jste, co děláte, proč a jak to děláte, kdo jsou vaši zákazníci, jaké jsou vaše plány a vize do budoucna, ale i na vaši minulost...

průzkum trhu

Prozkoumám vaši konkureci a vymyslím, jak vás odlišit

Jedním ze základních předpokladů funkčnosti loga a identity je její odlišnost od konkurence. Provedu si tedy její průzkum.

logo a vizuální styl

Mám všechny podklady a dávám se do práce

Přípravná fáze je za námi a já v tuto chvíli pouštím uzdu kreativity a začínám vytvářet návrhy loga a vizuální identity.

prezentace

Scházíme se nad návrhy

Tvořím vždy 2-3 návrhy loga a vizuální identity, abyste měli z čeho vybírat. Vítězný návrh rozpracovávám do finální podoby. Nabízím samozřejmě i řešení, pokud si z prvních návrhů nevyberete.

data

Připravuji všechna potřebná data a zdroje

Jakmile máme odsouhlasený finální vzhled, začnu pracovat na výstupech – potřebné exporty loga, grafický manuál a kompletní balíček dat a prvků vizuální identity.

licence

Po proplacení vystavím výhradní licenci

Závěrem naší spolupráce získáte smlouvu k autorskému dílu s neomezenou platností. Rád vám pomůžu i s registrací ochranné známky.

ukázky práce
Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.