Webdesign
UX & UI

Poptejte nový web

Vytvořit web je jako zakládat zahradu.
Můžete nahodile zasadit pár okrasných keřů a květin pro potěšení oka, nebo si vytvořit projekt, důkladně promyslet, v které části zahrady chcete být aktivní, kde odpočívat, na co chcete koukat z okna, kde potřebujete zastínit pohled na sousedy a ještě sladit vše dohromady tak, aby v každém měsíci v roce něco květlo.

jak budeme tvořit váš nový web?
start

Poznávám vás na úvodním workshopu

Začneme cca 3hodinovým workshopem. Abych pochopil váš byznys, vaše zákazníky a zorientoval se ve vašem oboru.

průzkum trhu

Zaostřuji na konkurenci a poté navrhuji řešení

Rešerše trhu a konkurence je posledním dílkem do skládačky, které potřebuji k vymyšlení celého konceptu.

wireframe

Připravím model nového webu

Ještě než se pustíme do grafiky, navrhnu obsahovou strukturu webu.  Výsledkem bude klikatelný šedivý model, na kterém si odsouhlasíme sled informací na jednotlivých podstránkách, prozatím se slepými texty.

obsah

Ladíme, přidáváme texty a zbytek vašich dat

Dělat změny ve wireframech je jednodušší a tudíž i levnější, než pak měnit samotnou grafiku. Máme zde tedy značný prostor pro odladění. Nakonec model naplníme texty, které připraví copywriter.

design

Začneme s homepage a poté doladíme zbytek

Teď už víme, jaké informace budeme na webu prezentovat, jak dlouhé budeme mít texty a můžeme se vrhnout na grafiku. Po odladění homepage navrhnu podstránky a také verzi pro mobil.

kódování

Připravím kompletní data pro programátora

Po finalizaci kompletní grafiky předám vašemu programátorovi data v programu Figma, včetně fotografií a grafických prvků.

ukázky práce
Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.